WIKĘD – nowa edycja katalogu Jesień 2020


1 października 2020

Szanowni Państwo,
Tegoroczny, jesienny katalog drzwi zewnętrznych WIKĘD to przede wszystkim nowe, inspirujące wzory drzwi wpasowujące się w nadchodzące trendy rynkowe. Nie zabrakło autorskich rozwiązań – w szczególności w istniejących kolekcjach Future INOX oraz Glass Design. Jesteśmy przekonani, że katalog Jesień 2020 spotka się ze sporym zainteresowaniem rynkowym.

  •  Nowe wzory drzwi

poszerzyły kolekcję klasyczną o nowoczesne, nietuzinkowe wzornictwo.  Wzory 44 to proste, poziome tłoczenia oraz subtelnie wkomponowane ramki INOX / BLACK. Wzory 43 to współczesne kompozycje minimalistyczno‐geometryczne zwracające na siebie uwagę łamanymi tłoczeniami. Wzór 26i rozszerza rodzinę o oczekiwane 3 poziome tłoczenia zaprojektowane z myślą o stylistyce bram garażowych. Wzory 19a oraz 19b to rozwinięcia wzoru 19 o dodatkowe aplikacje INOX. Kolekcję Future INOX poszerzyły także 2 dodatkowe wzory FI10b oraz FI08b.

  • Anodowane intarsje BLACK

w drzwiach kolekcji Future INOX są synonimem wysokiej precyzji i nieprzemijalnego piękna w czarnym wydaniu. To rozwinięcie kolorystyczne znacząco poszerza możliwości projektowania unikatowych połączeń w tej kolekcji drzwi zewnętrznych.

  • Kolorystyka Cameleon w drzwiach kolekcji Glass Design

pozwala na wykonanie drzwi w wybranym, dostępnym kolorze na bazie palety RAL K5 Classic. Paleta RAL to synonim bardzo dokładnego określenia barwy malowania drzwi, dzięki czemu można ją dostosować do oczekiwań nawet bardzo wymagających klientów.

  • Przeszklenie Black dedykowane drzwiom z kolekcji Glass Design

to propozycja dla miłośników pełnego, czarnego koloru szklenia w drzwiach. Od teraz zastępujemy dotychczasowe przeszklenie Black Lustro Weneckie nowym przeszkleniem Black. Ciemna ramka umieszczona na przeszkleniu połączona z wnętrzem o tym samym odcieniu kolorystycznym daje wrażenie pięknego, wręcz jednolitego odcienia.

  • Anodowane ramki w kolekcji Glass Design

od strony wewnętrznej drzwi to dyskretna zmiana designu. Czarna ramka ze szczotkowaną powierzchnią powstałą w procesie anodowania uatrakcyjnia wewnętrzny wygląd drzwi. Dodatkowo, zabezpiecza ono materiał przeciwko korozji oraz mechanicznym uszkodzeniom.

  • Technologia ALU

pozwala na wykonanie wybranych drzwi klasycznych jako jednolite drzwi aluminiowe wraz z ościeżnicą Termo.

  • Pochwyt Modern Elegance 150

to pionowe rozwinięcie znanych pochwytów poziomych – tym razem w wersji z potrójnym przetłoczeniem, stosowany w pionie. Występuje także w wersji z przyciskiem.

  • Przeszklenie Reflex Grafit

można stosować zamiennie z Reflexem Brąz – w zależności od preferencji kolorystycznych, często podyktowanych wybranym kolorem drzwi.

  • Wizjer w kolorze czarnym

dedykowany dla klientów wybierających czarne okucia drzwiowe.

Link do katalogu on‐line: https://bit.ly/wikedjesien2020