DRE – Nowa edycja katalogu drzwi edycja 3/20


16 października 2020

Od dnia 26 października 2020 roku obowiązuje nowa edycja katalogu 3/2020

W tej edycji producent wprowadza szereg zmian w swojej ofercie produktowej jak również  uzupełnia o dekory,  produkty oraz rozwiązania techniczne, które bez wątpienia poszerzają jeszcze bardziej dotychczasową ofertę.

VETRO-E

Drzwi ramowe bezprzylgowe VETRO-E wykonane w laminatach synchronicznych z szybą o grubości 8 mm (decormat lub czarna) w których czarne matowe obrzeże wraz z dobranymi pod kolor okuciami (zamek magnetyczny) dodatkowo podkreślają elegancki charakter kolekcji.

Kolekcja drzwi NOVA

Minimalizm formy wraz z połączeniem wyrazistej i odważnej kolorystyki powierzchni drzwi w nowych dekorach odwzorowujących miedź oraz beton, bez wątpienia doskonale wpisuje się w nowoczesne wnętrza. Do skrzydła dedykowana jest ościeżnica w dekorze skrzydła, choć skrzydła również doskonale komponują się z ościeżnicą w okleinie DRE-Cell Czarna Mat a same skrzydła drzwiowe posiadają czarne obrzeża.

HighGloss

Godne uwagi jest również to, że drzwi płytowe bezprzylgowe DRE-HighGloss otrzymują cztery nowe drewnopodobne dekory: dąb pavio, dąb viking, dąb wiejski, orzech cannero. Łącznie w kolekcji dostępnych jest siedem dekorów wykończonych wysokopołyskowym lakierem podczas gdy krawędź skrzydła oklejona jest czarnym matowym obrzeżem. Skrzydło i ościeżnica otrzymały dopasowane kolorystycznie okucia (zamek, blacha zaczepowa, zawiasy) w kolorze obrzeża skrzydła natomiast ościeżnica w kolekcji DRE-HighGloss została wykonana w dekorze skrzydła, lakierowana na wysoki połysk i wyprodukowana w technologii DRE-Forming lub do wyboru w folii DRE-Cell Czarna Mat.

Rozszerzenie dostępności dekoru czarna mat

W grupie DRE-Cell producent dodał dekor kasztan marrone struktura jak również  jest rozszerzona dostępność dekoru czarna mat w wybranych kolekcjach drzwi ramowych: Ena, Solte, Reva, Auri, Fosca, Premium, Piano, Scala, Vetro A, Vetro B, Vetro D1 oraz wyrobach ościeżnicowych.
Dodatkowo kolekcje SARA ECO i SARA ECO 2 dostępne są dekory miedź antyczna i beton oxide dostępne będą w kolekcji . Przy tych dekorach obrzeża skrzydeł będą w kolorze czarnym.
W grupie laminatów CPL dodano nowy dekor CPL popiel, z kolei w kolekcji DRE-CLARO dostępny jest nowy dekor, czarny lakierowany.

Dekory dostępne do wyczerpania zapasów

Do wyczerpania zapasów pozostaną w sprzedaży dekory:
• grupa DRE-CELL : jesion, buk, olcha, calvados, dąb złoty
• grupa CPL: biel szlachetna , szary jasny

Pozostałe zmiany

Poniżej przedstawiamy szczegółowa lista zmian w ofercie DRE jakie w związku z wydaniem nowej edycji katalogu wprowadza producent:

  • bulaj stalowy dostępny jest w nowym kolorze czarnym mat
  • listwa dekoracyjna LPP1W w laminatach CPL
  • tunelowa obudowa kasety – malowana
  • tunele regulowane rozszerzone o wybrane szerokości (130; 150; 170; 190)
  • ościeżnica drewniana do drzwi technicznych ATHOS Rw=37dB
  • rozszerzenie dostępności ościeżnic stalowych, które dostępne są dla kolekcji:

– OSS/OSR/OSH_STAND – do drzwi wewnątrzlokalowych przylgowych
– OSS/OSR/OSH_ENTER – do drzwi Enter, Enter Akustik, Revos
– OSS/OSR/OSH_SOLID – do drzwi Solid
– OSS/OSR/OSH_SOLID_RC2 – do drzwi Solid RC2
– OSS/OSR/OSH_ATHOS – do drzwi Athos
– OSS/OSR/OSH_FORCA – do drzwi Forca
– OSS_OLIMP_EI30- do drzwi Olimp EI30
Nastąpiła korekta cenowa kolekcji:
• STANDARD CPL – nowa niższa cena, już od 319 zł netto !
• VETRO B i D – nowa cena, która wynosi obecnie 650 zł netto| 799,50 zł brutto

Wycofane są ze sprzedaży

• kolekcje – TREVI, VETRO C, LEXA, ALDEA, BLANCO, IDEA, RIM, CLASSIC
• dekory – laminat CPL Beton 1
Kolekcja DRE-Synchro zmienia swoją nazwę na NOVA w związku z tym sama nazwa DRE-Synchro stanowi nową grupę dekorów – laminatów synchronicznych. Drzwi dostępne w wersji przylgowej, bezprzylgowej i przesuwnej.

Katalog w formie elektronicznej